Про компанію

Про нас

МАГАЗИН «БАРХАТНЫЙ СЕЗОН»

Магазин жіночого одягу від білоруських виробників «Бархатный сезон» відомий не тільки у Миколаєві, а й далеко за межами Миколаївської області. «Бархатный сезон» на ринку реалізації жіночого одягу вже понад 15 років.

Завдяки розширенню асортименту, а також співпраці з багатьма білоруськими торговими марками наш магазин зарекомендував себе, як салон якісного, елегантного, актуального і модного одягу з чудовою посадкою по фігурі.

Асортимент представлених товарів регулярно поповнюється сезонними колекціями. На поточний момент магазин представляє понад тридцять кращих білоруських брендів з розмірними рядами від 42 до 74.

Колекції включають в себе кілька напрямків:

  • Діловий  одяг,
  • Сasual (вільний, щоденний)
  • Ошатний.

Варто відзначити нашу гнучку цінову політику. Ми цінуємо наших постійних покупців і надаємо їм дисконтні знижки, а також безвідсоткові кредити. Про сезонні знижки та розпродажі наші постійні покупці інформуються в першу чергу.

Що ж виділяє «Бархатный сезон» серед інших магазинів жіночого одягу?

Безумовно, це — індивідуальний підхід, увага і повага до кожного клієнта. Наші консультанти за багато років роботи стали справжніми професіоналами. Вони завжди допоможуть створити свій імідж, що дозволяє в будь-який час, в будь-якій ситуації бути елегантною, жіночною і оригінальною.
І зробити це зовсім не складно, знаючи один секрет. Цей секрет — якість самого одягу. Ми працюємо з білоруськими брендами, які надають тільки виняткову якість виробів.

Ми завжди раді бачити Вас в нашому магазині!